Хорватія Іспанія / Horvatiya Ispaniya Koli I De Divitisya Translyaciyu Matchu 1 8 Finalu Yevro 2020 Futbol 1 : Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке.

Хорватія Іспанія / Horvatiya Ispaniya Koli I De Divitisya Translyaciyu Matchu 1 8 Finalu Yevro 2020 Futbol 1 : Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке.. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57.

Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Це був найкращий матч євро! Не проходила так далеко на. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили.

Kqqylvcss2 Gzm
Kqqylvcss2 Gzm from cdn.footballua.tv
В 1/8 фіналу євро збірна іспанії переграла збірну хорватії. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Не проходила так далеко на. Іспанці, які на груповому етапі показали не дуже переконливий футбол, спробують не повторити долю нідерландів. Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу.

Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі.

Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі. «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч.

«фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Іспанці, які на груповому етапі показали не дуже переконливий футбол, спробують не повторити долю нідерландів. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. У матчі 1/8 фіналу чемпіонату європи іспанія обіграла хорватію з рахунком 5:3 і завоювала путівку до чвертьфіналу. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили.

9sykvxlz1ctt6m
9sykvxlz1ctt6m from replayfootballmatches.ru
Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро. Не проходила так далеко на. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Сауль, 24, асенсіо, 33, л. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020.

Іспанія і хорватія зіграли найкращий матч на євро.

Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. В 1/8 фіналу у додатковий час іспанія виграла з рахунком 5:3 у хорватії. «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. Хорватія та іспанія забили 8 голів за 120 хвилин, але перемогу святкувала команда луїса енріке. Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили. Не проходила так далеко на. Як іспанія забивала третій гол у ворота хорватів в матчі чемпіонату європи. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. Іспанія вкотре довела перевагу на полі і стовідсотковий контроль м'яча. Збірна іспанії стала п`ятим учасником чвертьфіналів на чемпіонаті європи з футболу 2020.

В 1/8 фіналу євро збірна іспанії переграла збірну хорватії. Унай сімон, гайя (альба, 78), аспілікуета, лапорт, ерік гарсія (пау торрес, 72), сарабія. «фурия роха» вышла в 1/4 финала чемпионата европы ⋆ футбол на sport.ua. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго.

Zfzu8qk1c3myam
Zfzu8qk1c3myam from img.tsn.ua
Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. Іспанія перемагає хорватію у драматичному матчі в овертаймі. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. Калініч, 35 (у свої ворота), родріго, 49, рамос, 57, іско, 70 іспанія: Педрі, 20 (автогол), оршич, 85, пашаліч, 90+2 — сарабія, 38, аспілікуета, 57. В 1/8 фіналу євро збірна іспанії переграла збірну хорватії.

Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин.

Де хеа, карвахаль (аспілікуета, 75), начо, рамос, гайя, сауль (тіаго. На чемпіонаті європи щойно зіграли найкращий матч. Трансляцію поєдинку, а також обговорення в атмосфері футбольного паба дивіться в ефірі. Збірна іспанії уперше з 2012 року пройшла в чвертьфінал міжнаодного турніру: Іспанці пройшли далі по турнірній сітці. Пізніше іспанія забила третій м'яч, автором якого став торрес, але хорватія хорватія — іспанія 3:5. Команди не змогли визначити переможця в основний час © uefa.com. Іспанці захопили ініціативу з перших хвилин. В 1/8 фіналу євро збірна іспанії переграла збірну хорватії. Рахунок гри в рамках 1/8 євро 2020, як пройшов матч читайте на football24.ua. Зірочка команди луїса енріке побив вічний рекорд руні (фото). Іспанці, які на груповому етапі показали не дуже переконливий футбол, спробують не повторити долю нідерландів. Здавалося, що в цьому матчі уже все вирішено, однак в останні 10 хвилин основного часу хорвати включилися у гру і змусили.